Godziny księgowań przelewów


Zwykły Przelew

Firma JayNET posiada 4 konta bankowe, na które możliwe jest dokonanie przelewu w tradycyjny sposób.
Terminy księgowań przelewów:
INTELIGO - Przelew z INTELIGO lub IPKO lub PKO BP
(w placówce) na INTELIGO zaksięguje się w ciągu kilku minut (W soboty, niedziele, święta czas ten może się wydłużyć o kilka kwadransów).
mBank - przelew z mBanku do mBanku ZAWSZE księgowany jest OD RAZU.
BZWBK - przelew z BZWBK na BZWBK ZAWSZE księgowany jest OD RAZU.
ING - przelewy z ING do ING księgowane są od pn. do pt. - od 7:00 do 21:00, w soboty - od 8:00 do 15:00, w niedzielę brak księgowań.
Przelew z Banku X do Banku Y - Przelewy pomiędzy różnymi bankami księgowane są w kolejnej sesji elixir lub na kolejny dzień roboczy.
Przelew z Poczty księgowany jest w terminie od 2 do 4 dni roboczych.

UWAGA: Użytkownikom, którzy chcą szybko otrzymać usługę a nie posiadają konta bankowego polecamy dokonanie przelewu z placówki PKO BP na nasze konto INTELIGO. Tak wykonany przelew zostanie zaksięgowany w ciągu kilku minut. Dodatkowym atutem takiego przelewu jest brak prowizji (przelew kosztuje 0zł). W banku PKO BP można wypełnić druczek przelewu lub dokonać ustnej dyspozycji przelewu.
Dostęp do płatności z danego banku jest możliwy tylko w momencie, gdy bank ten obsługuje przelewy natychmiastowe. Niestety nie wszystkie banki udostępniają tę funkcję przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, w związku z tym na czas, gdy nie ma możliwości dokonania przelewu natychmiastowego dany bank jest blokowany (oznacza to, że zrobienie przelewu błyskawicznego nie będzie możliwe). W takim przypadku skorzystaj z formy "Zwykły Przelew" lub poczekaj aż interesujący Cię kanał płatności będzie dostępny.

Terminarz dostępu do banków:


Kliknij TUTAJ aby sprawdzić terminarz dostępu do banków.
 
Twój adres IP: 54.226.59.137
Korzystanie z niniejszego serwisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu
Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Copyright © 2018 JayNET - Tibia Services Official Reseller. Powered by Zen Cart.