Recovery Key Tutorial

Spis treści:
1. Wskazówki dotyczące personalizacji konta (register)
2. Confirmation key dotarł, gdzie go wpisać?


1. Wskazówki dotyczące personalizacji konta (register)

1. Aby spersonalizować swoje konto (jeżeli nigdy wcześniej tego nie robiłeś), wejdź na stronę www.tibia.com i zaloguj się na swoje konto. Po zalogowaniu ujżysz taki komunikat:2. Kliknij Register. Wpisz swoje dane osobowe tak jak w przykładzie poniżej. Pamiętaj by nie stosować polskich znaków!W nawiasach widać nieprawidłowo wpisane dane (oczywiście to tylko przykład, Ty wpisujesz SWOJE dane osobowe). W dodatkowych polach wpisujesz datę urodzenia oraz płeć.

3. Jeżeli po raz pierwszy personalizujesz swoje konto w Tibii, otrzymasz za darmo Recovery Key zaraz po personalizacji:4. Jeżeli niestety zgubiłeś Recovery Key, postępuj zgodnie z krokami poniżej.

5. CipSoft zaadresuje list na adres, który podałeś podczas personalizacji konta. Możesz je jeszcze przejrzeć na stronie Tibii po zalogowaniu się:6. Jeżeli dane te są niepoprawne (np widać krzaczki tak jak w obrazku poniżej),to należy je zmienić. Zmień swoje dane postępując zgodnie z instrukcjami w punkcie 2 (z tym, że zamiast Register klikasz "Edit" w rubryce "Registration")

7. Pamiętaj, że na zmianę danych trzeba czekać 30 dni. Na początku strony Tibii pojawi się komunikat do kiedy należy czekać na zmianę danych i po jakim czasie będzie można zamówić sobie nowego Conf Key'a:Po upływie 30 dni należy zalogować się na swoje konto na tibia.com i zaakceptować zmianę danych. Od tego momentu dane zostają zmienione na nowe.

8. WAŻNE! Pamiętaj, że krzaczki mogą znajdować się tylko w imieniu i nazwisku. Adres musi być prawidłowy tak jak na obrazku z pkt. 5. Jeżeli adres jest zniekształcony, list może w ogóle nie dojść. W takim przypadku Rec Key'a kupujesz na własne ryzyko !.

9. Jeżeli wszystko się zgadza, możesz spokojnie przystąpić do zakupu Rec Key

2. Confirmation Key dotarł - gdzie go wpisać?

1. Wejdź na oficjalną stronę tibia.com i w lewym menu wybierz opcję "Lost Account?":2. W polu Character Name wpisz nazwę postaci z konta, które chcesz odzyskać a następnie kliknij Submit:3. W następnym kroku zaznaczasz opcję "I need a new recovery key" a następnie klikasz Submit:4. W kolejnym kroku zaznaczasz opcję, którą pokazuje strzałka na obrazku niżej a następnie klikasz submit:5. Ostatni krok - zaznaczasz opcję, którą pokazuje strzałka na obrazku niżej a następnie w polu "Confirmation Key" wpisujesz kod, który otrzymałeś w liście:6. Po kliknięciu na przycisk Submit wyświetli Ci się nowy Recovery Key. Pamiętaj by dokładnie spisać go na kartkę i trzymać w bezpiecznym miejscu !. Recovery Key wyświetli się tylko raz, nie przyjdzie na e-mail ani nie będzie go można ponownie zobaczyć po zamknięciu strony.
Twój adres IP: 54.226.59.137
Korzystanie z niniejszego serwisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu
Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Copyright © 2018 JayNET - Tibia Services Official Reseller. Powered by Zen Cart.